Број на оглас: 3128719
Објавен на: 12.01.2019, 17:10
1 / 8

SEAT IBIZA 1.9TDI

2.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO DOBRA SOSTOJBA IMA KLIMA I LADI DOBRO ISTO IMA KAROSERISKI ZABELESKI I BEZ PRAZNI MUABETI ZA CENATA I KOLATA.
TELEFONSKI BROJ:070 588 333