Број на оглас: 3128545
Објавен на: 07.12.2019, 20:37
1 / 8

Vikendica vo Krusevsko, Krusevo

16 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
80 m²
Број на соби:
3
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Vikendicata se naogja posle Krivogastani ispod Krusevo mestoto see vika Opalenik kaj fabrikata za prozorci I vrati Damian Korija, kucata see naogja ispod Meckin Kamen, mestoto e ogradeno, ima struja,voda , odvod, 40 Tina rodni drvca, 40 Tina zimzeleni, komplet namesteno + kujna + kupatilo, legalizirano . Kontakt 072565001 ili
Kontakt na VIBER 071200814 Joco