Број на оглас: 3127940
Објавен на: 14.02.2020, 20:53
1 / 4

Kross Hamachi

1.250 € Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2008
Модел:
HAMACHI RCX 250

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Kros Hamachi 250 2000 km