Број на оглас: 3127938
Објавен на: 16.01.2019, 13:06
1 / 8

DVA PLACA NA ATRAKTIVNO MESTO

По Договор
Квадратура:
514 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA DVA PLACA NA ATRAKTIVNA LOCACIJA PRILAZ SO ASFALTEN PAT IZGRADNJA BEZ MARKICE MOŽE DA GO VIDITE NA GOGLE MAPS (RELAX MAVROVO)