Број на оглас: 3127811
Објавен на: 06.07.2019, 07:59
1 / 1

ПЛАЦ-ШУМА ВО ГРАДИШТЕ-КУМАНОВСКО

По Договор Цената е фиксна
Квадратура:
1750 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ПЛАЦ-ШУМА СО ГОЛЕМИ ДРВА ОД 1750М2.
ВО С.ГРАДИШТЕ, 20 КМ ОД КУМАНОВО .
-ВЛЕЗ ОД АСФАЛТЕН ПАТ ВО ПЛАЦ
-СТРУЈА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА (2 БАНДЕРИ)
-ВОДА -БУШОТИНА НЕ Е ПРОБЛЕМ
ИДЕАЛНО ЗА ШУМСКА ПРИКАЗНА,, БРВНАРА,КУЌА ОД КАМЕН....
ЛОКАЦИЈА ОКОЛУ 1КМ ПОД МАНАСТИРОТ НА ФОТОГРАФИЈА .
НА (200 М НАД ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ ВИКЕНДИЦИ).ВО ВИКЕНД ЗОНА НАД СЕЛОТО.
НАДМОРСКА ВИСИНА НА ПЛАЦОТ ОКОЛУ 700 М.
СОПСТВЕНОСТ 1/1-ВЕДНАШ ПРЕНОСЛИВО.
ИНФОРМАЦИИ НА 075 41 44 51