Број на оглас: 3127783
Објавен на: 26.09.2020, 22:06
1 / 1

palacinkara na struja

15.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


se prodava nova palacinkara na struja 40 sm plotna okrugla