Број на оглас: 3127637
Објавен на: 15.08.2019, 23:35
1 / 10

SE PRODAVA FIAT IDEA 1.3 DISEL ...EKSTRA SOSTOJBA...

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Idea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava FIAT IDEA 1.3 disel 66kw 90ks ekstra sostojba registriran do 11 2019
-klima ispravna
-novi gumi
-enterier socuvan maksimum
-servis napraven...
-lesen za odrzuvanje motor na lance
-mnogu ekonomicno vozilo na otvoreno i gradska
na lice mesto ke se uverite ...cena po dogovor...
mobilen: 076 796 703