Број на оглас: 3127489
Објавен на: 15.01.2019, 10:40
1 / 6

Se prodava 1,8 turbo reg klimatronik mozi zamena

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Grom