Број на оглас: 3127423
Објавен на: 20.02.2019, 08:32
1 / 7

Golf3 moze zamena

1.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Golf plin bez atest dobra sostojba ksenon sfetla radio so dividi 1300e. 078342431 registriran na15 02 2019