Број на оглас: 3127353
Објавен на: 26.03.2020, 23:17
1 / 7

Dafxf 105 410

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava daf 410 2008 god so retarder smenen set lamela i se pokraj nea vo dobra sostojba 070942469 viber ili watsapp