Број на оглас: 3127196
Објавен на: 16.03.2019, 15:47
1 / 1

samsung galaxsy j7 2016

1 €
Марка:
Samsung
Модел:
mobile
Боја:
Gold
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


9500 ili 9000bez