Број на оглас: 3127030
Објавен на: 14.08.2019, 12:53
1 / 4

Asus zenphone 3 max

6.500 МКД
Марка:
Asus
Модел:
Zenphone 3 max
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e odlicen koristen so zastitna folija i maska baterija ima.odlicna 4150 mAh bez nikakva mana kupen od neptun