Број на оглас: 3126913
Објавен на: 27.12.2019, 20:16
1 / 12

КУКА НОВА ГРАДБА

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
95 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
180 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
1990
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE IZDAVA POD KIRIJA ILI SE PRODAVA
NOVA KUKA VO KRUSEVO VEDNAS POD HOTEL Hotel Panorama Spa I NA 50 METRI OD VILATA NA M.V.R KUKATA IMA PREKRASEN POGLED KON CELIOT GRAD I DEL NA PELAGONIJA ZIDANA E SO POLNA CIGLA I IMA MEGU SPRATNA PLOCA. VEDNAS VSELIVA . CENA PO DOGOVOR INFORMACI NA TEL 077 813 454