Број на оглас: 3126767
Објавен на: 14.05.2019, 19:00
1 / 12

VW TOURAN 2.0TDI 2004

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOURAN 2.0TDI 103KW/140KS REGISTRIRAN NA BG TABLI
FULL OPREMA DOBRI GUMI SERVISIRAN
MOZE ZAMENA ZA VOZILO SAMO VW /AUDI/SEAT