Број на оглас: 3126757
Објавен на: 26.03.2020, 18:24
1 / 2

OPEL FRONTERA. 2003 G

3.000 МКД
Марка:
Opel
Модел:
Frontera
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel