Број на оглас: 3126432
Објавен на: 25.03.2020, 16:08

kukja vo vinica pod avtobuskata stanica

50.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
10
Квадратура:
154 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
487 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1972
Година на реновирање:
1972
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Nikola karev 10

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava vseliva kukja so urbanisticki predviden treti sprat na odlicna lokacija vo vinica pod avtobuska stanica. ulica nikola karev broj 10.
kukjata izleguva na dve ulici, glavnata ulica i sporedna ulica koja e slepa i ide direkno vo kukjata.
kukjata e so cist imoten list i se e legalno.
broj na imoten list 1507