Број на оглас: 3126401
Објавен на: 11.02.2019, 15:30
1 / 1

plac 348m2 na glaven pat berovo strumica

14 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
348 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo Berovo vo mesnosta vikano Sirinata Placot e so kvadratura 348m2 i izleguva na glaven pat Berovo - Strumica. Broj na parcela 1302/9 cena 14 evra m2