Број на оглас: 3126382
Објавен на: 07.03.2019, 07:40
1 / 5

ЕФТИНО СМЕАСТУВАЊЕ ВО КРУШЕВО

350 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
150 m²
Спрат:
2
Греење:
Централо

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам посебен спрат од куќа со 3 соби,кујна,купатило и дневен преастој со TV,WI-FI
Со парно греење.
Повеке инфо на
078 404 857