Број на оглас: 3126367
Објавен на: 29.09.2020, 12:26
1 / 10

Skoda oktavia 4x4 tdi.

9 € Цената не е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Oktavija 4x4 1.9tdi 77kw, vo odlucna sostojba, so 4 novi m+s gumi, koza, webasto, komandi na volan, klimatronik i uste mnogu oprema. Sega smeneto ulje i site filtri. Dva originalni kluca so dalecinsko. Registirana do 11.2020 godina. Informacii na 071 381 741 Vanco.