Број на оглас: 3126193
Објавен на: 05.10.2019, 06:00
1 / 2

Продавам пиштол , марка "ЧЗ", калибар 7,65 мм

150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Продавам пиштол марка "ЧЗ" (Чешка збројовка), модел Vz-50, со калибар 7,65 мм. Истиот е сочуван и е во добра состојба.Оружјето се продава само на лица со соодветно одобрение за набавка