Број на оглас: 3126051
Објавен на: 17.01.2019, 11:27
1 / 11

JAKNA- ALASKA PANOPLY

15 € Цената не е фиксна
Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
L
Боја:
Темно сина

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


JAKNATA E KAKO NOVA , POSTAVA SO PATENT, VODOOTPORNA, VELECINA L.