Број на оглас: 3125040
Објавен на: 09.02.2019, 21:31
1 / 1

Mercedes c200 kompresor kupe

2.899 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes kompresor vo ekstra sostojba. Novi gumi napraven servis filtri smeneti pred 1000km.
Bez zameni. Moze da se vidi vo avtoplac zlateski prilep
Cena po dogovor.

Info na 075260767