Број на оглас: 3124719
Објавен на: 20.05.2019, 11:27
1 / 5

Volvo XC90

1 €
Марка:
Volvo
Модел:
XC 90
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volvo XC 90 4x4 napraven servis registrirano do 06.2019 so zelen karton novi gumi vo odlicna sostoja dobro zacuvano za poveke informacii kontaktirajte me na br.072314737
Mozna e zamena za pomalo vozilo...