Број на оглас: 3124642
Објавен на: 16.01.2019, 15:05
1 / 8

SHARAN 1.9 TDI

6.300 € Цената не е фиксна 6.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Full oprema se e ispravno pali vozi.INFO SAMO NA VIBER NA 070789723..cenata za kess ne e fiksna