Број на оглас: 3124395
Објавен на: 20.01.2019, 13:00
1 / 9

BMW 320 d

6.500 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba
kupena vo italija pred 3 god od prv gazda
so garancija realni kilometri
redovno servisirana
18-ki alu bandazi so novi gumi
full oprema
info tel:075 216 426 Svete