Број на оглас: 3124300
Објавен на: 18.01.2019, 16:50
1 / 5

Audi bandazi 18 zoll / Black Edition Felni (crni) Sline

600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам комплет 4 бандажи AUDI модел RS фелни 18ки Black Edition. Користени само 1 година. Сите се во одлична состојба, само еден бандаж е малку изгребан на едно место, можете да видите на последната слика.
8x18 ET45 5x112

Дупки: 5
Тркало ширина: 8J
Длабочина на вбризгување (ЕТ): 45
Централна дупка: 66.6 / 57.1
Модел: RS
Дозволено оптоварување на тркалата (kg): 690
Материјал: Алуминиум
Дозвола за синџири за снег: Да
Производител: MAM
Боја: Црна
Големина: 18 zoll

Cena: 600 EUR

Повеќе информации на тел: 070 987 113

ВЕ МОЛАМ БЕЗ ЗАМЕНИ, САМО КЕШ !!!