Број на оглас: 3124241
Објавен на: 18.01.2019, 06:13
1 / 3

ADIDAS SAMBA nr. 41 1/3

1 МКД 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Patikite se vo mnogu dobra sostojba. Se prodavaat poradi goleminata. Patikat jane ne gjendje shume te mire. Shiten per shkak te madhesise.