Број на оглас: 3124162
Објавен на: 18.08.2019, 20:00
1 / 12

audi a4 20 tdi 2008

12.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audi a4 20 tdi so 143 ks uvezeno od ch registrirano servisirano golem servis letni i zimski novi gumi,audito e vo super sostojba so realni kilometri so servisna kniska site servisi praveni vo audi ch nee udirano i prefarbuvano.... navigacija so najnovi mapi od 2019...
bez zameni i bez sporedbi so bugarsko italjanskite vozila...