Број на оглас: 3124160
Објавен на: 28.03.2019, 21:50
1 / 2

aparat za zavaruvajne elektricen

600 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


aparatot e elektricen vo odlicna sostojba 500 ap tel 072 213 138