Број на оглас: 3123660
Објавен на: 18.01.2019, 10:45
1 / 1

BOSCH HILTA 36v li SO 6 BATERII

17.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Ispravna se prodava samo komplet