Број на оглас: 3123639
Објавен на: 25.03.2019, 17:27
1 / 8

Opel astra 1.7 cdti 2007 god,moze zamena,auto plac cile..

3.499 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra 1.7 cdti
God 2006-7
full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Al felni
Servisiran redovno
Registriran
Auto plac cile tetovo
Moze zamena