Број на оглас: 3123405
Објавен на: 22.02.2019, 08:34
1 / 4

Nov Samsung J5 2017

8.500 МКД Цената не е фиксна 9.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
J5 2017
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov mobilen telefon marka Samsung Galaxy J5 2017 , pod garancija zaklucno so 22 .10 .2020 godina , so negovata dodatna oprema , vo kutija . Telefonot raboti so Sim karticka na T Mobile. Cena po dogovor.