Број на оглас: 3123136
Објавен на: 23.03.2019, 09:09
1 / 5

delovi za passat 4 ka karavan i sedan na delovi i 4x4

123 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za pasat 4 ka 1.8 benzin i 1.9 tdi
1.9 tdi 4x4 na nadelovi imam se za passat 4 prakam i po kargo