Број на оглас: 3123104
Објавен на: 20.05.2019, 22:08
1 / 7

Fiat Qubo 1.4 8V LPG

5.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Qubo
Година:
2010
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Qubo 1.4 8V, 73KS, 2010 godina, A- testiran plin, neuvezeno so 150 000 realni kilometri, so servisna kniska, registracija do Avgust 2019, od oprema ima ABS, servo, halogenki, elektrika na stakla i retrovizori, klima, aluminiumski bandazi so novi gumi itn. Cenata e 6000 evra. povekje informacii na 071 250 296.