Број на оглас: 3122992
Објавен на: 18.01.2019, 16:46
1 / 11

HONDA ACCORD 2.2 CDTI 2007

6.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Модел:
Accord
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Honda Accord
2007 godina
Registrirana do 11.2019
Napraven kompleten servis
4 Odlicni gumi
Full oprema
Uvezena od germanija so vozenje
Za podetalni informacii pobarajte me na telefon.