Број на оглас: 3122822
Објавен на: 15.03.2019, 20:12
1 / 5

Алансер за Опел Зафира - 1.9Cdti 77kw (НОВ)

120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Алансерот е нов 100%