Број на оглас: 3122210
Објавен на: 15.03.2019, 22:44
1 / 3

Prikolka

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Prikolica so ruda
registrirna kako vozilo za specijalna namena

kontaakt 070 207 858