Број на оглас: 3122065
Објавен на: 26.01.2019, 09:28
1 / 12

SUPER SEAT IBIZA 1.4 TDI

5.100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICHNA ,MOTOR 1.4 TDI 80 KS,EKONOMICNA 3.6 l/100km,POTEKLO OD GERMANIJA,112 000KM,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,ODLICNI ZIMSKI GUMI,PALI VOZI