Број на оглас: 3122052
Објавен на: 14.06.2019, 08:08
1 / 12

OPEL ASTRA 1.7CDTI moze zamena

3.850 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e pali vozi registrirana do 11.12.2019,moze zamena za pomalo koliche