Број на оглас: 3121410
Објавен на: 17.03.2019, 11:36
1 / 10

Audi A6 3.0tdi Quattro 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

6.999 € Цената е фиксна 7.500 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
BABA-Podgorci
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna vozna sostojba.
228000km original.
Full oprema koza navigacija tempomat memorija na sedista sibedah xenon...
Napraven servis vodna pumpa kais ulje...
Registrirano do 01.2020
Mozna zamena za poevtino vozilo