Број на оглас: 3121379
Објавен на: 19.03.2019, 14:35
1 / 7

Reno megan sedan 1,9 dizel

3.300 € 3.390 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano cela godina,redovno servisirano,kozen enterier,novi zimski gumi +cetiri gumi letni vo dobra sostojba so celicni bandasi,ful oprema,ne uvezuvano vtor sopstvenik.