Број на оглас: 3120581
Објавен на: 06.07.2019, 14:21
1 / 9

Mercedes c250 td

2.200 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 250
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C250 proizveden 1996 godina so realni 250000km, kolata e redovno servisirana i mnogu dobro odrzuvana. Full oprema so tempomat, elektrika na cetirite stakla i mn drugo. Za povekje informacii kontaktirajte
Tel 072933852