Број на оглас: 3120505
Објавен на: 16.03.2019, 11:16
1 / 7

CELICNI BANDAZI 15 ZA KIA HYUNDAI

1 € Цената е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Cee'd
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat celicni bandazi 15 original za kia i Huyndai so se gumi Continental 185 65 15 m/s zimski dobro zacuvani izvadeni od Kia Ceed uvezen od Svajcarija..
Moze i samo bandazi cenata 5000 fiksna