Број на оглас: 3120475
Објавен на: 23.12.2018, 12:32

Ps4 malku koristen kako novo

270 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ps 4 so edna racka i so igri fifa17, hit man 2