Број на оглас: 3120328
Објавен на: 18.01.2019, 17:44
1 / 6

DElovi sa tiko tico motori ekstra ima sve

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


avto plac sa tikovci vi nudi sekakav vid na delovi ima sve delovite sa od slovenski tikovcii koi se dokarani od slovenija tikovcitee imaa sve poveke koli imaa sa rasturanjee prakam po kargo