Број на оглас: 3120146
Објавен на: 11.01.2019, 19:52
1 / 8

VW GOLF5 2007/2006 1.9tdi 66kw 90ks bez farbani raboti

5.050 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E MNOGU SOCUVANA
REGISTRIRANA

POVECE INFO
071 79 89 69