Број на оглас: 3119987
Објавен на: 06.04.2020, 17:51
1 / 7

gumi MICHELIN i bandasi moze i zamena

35 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodavaat dve dobri gumi MICHELIN vo dobra sostojba vozeni se napred.
gumite se so dimenzija 315 70 r22,5
moze zaedno so se bandasi moze i odelno
bandazite se 9 00 r22,5 zdravi se ne se vareni ni puknati
moze i zamena