Број на оглас: 3119883
Објавен на: 12.01.2019, 20:53
1 / 9

PORSCHE PANAMERA 3.0d

По Договор
Марка:
Porsche
Модел:
Panamera
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e sega doneseno od germanija reg.cel.god servisirano kompletno ulje filtri diskovi plocki gumi novi.... voziloto e kako od salon... za kesh extra cena...