Број на оглас: 3119759
Објавен на: 20.02.2019, 17:41
1 / 10

MERCEDES-BENZ A-180 CDI AVANGARD 2010GOD

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes-benz 2010 godina vo odlicna sostojba so 6 brzini oprema: -klima
-abs
-esp
-srs
-air bag
-maglenki
-dalecinsko fabricko na kluc(2 kluca)
-bord kompjuter
-cd radio fabricko mercedes
Bluetooth