Број на оглас: 3119438
Објавен на: 24.03.2019, 21:57
1 / 12

SE PRODAVAT 2 PLACA VO MAVROVO

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
514 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2 PLACA VO MAVROVO SO DIMENZIJI 15×17 ILI MOŽE I ZAEDNO 1 PLAC IMA 257 KV SO ČIST IMOTEN LIST I MOŽNOST ZA GRADBA P1 SE GRADI BEZ MERKICA